De Bosbeskapel

Behorend bij de Protestantse gemeente Den Haag - Zuidwest

Home

Contact

Adressen

De Bosbeskapel:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: info@bosbeskapel.nl

Klik op afbeelding voor vergroting


Koster:
Teun Schotte
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
M: 06 - 4156 8260
E: koster@bosbeskapel.nl

Zaalverhuur:
Teun Schotte
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
M: 06 - 4156 8260
E: verhuur@bosbeskapel.nl


Predikant:
ds. Sara Dondorp
T: 070-220 2004
E: predikant@bosbeskapel.nl

ds. Sara Dondorp is telefonisch bereikbaar op maandag, dinsdag,donderdag en vrijdag.
Op andere tijdstippen kunt u het antwoordapparaat inspreken. U wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld.



Kerkelijk werker
Mw. Sandra den Hollander
M: 06 - 4183 6659
E: a.j.den.hollander@outlook.com

Mw. Sandra den Hollander is telefonisch bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag.

Voorzitter Locatiecommissie Bosbeskapel:
HansBert Griffioen
T: 070 - 391 4005
M: 06 - 5387 0324
E :contact@bosbeskapel.nl

Diaconie:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: diaconie@bosbeskapel.nl

Kerkrentmeesters:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: kerkrentmeesters@bosbeskapel.nl

Ledenadministratie:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: ledenadministratie@bosbeskapel.nl

Webmaster:
Hans Lorsheijd
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
M: 06 - 4633 0806
T: 070 - 325 1178
E: webmaster@bosbeskapel.nl