De Bosbeskapel

Behorend bij de Protestantse gemeente Den Haag - Zuidwest

Home

Contact

Adressen

De Bosbeskapel:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: info@bosbeskapel.nl


Grotere kaart weergeven

Koster:
DaniŽl van der Velde
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
M: 06 - 4431 4654
E: koster@bosbeskapel.nl

Zaalverhuur:
DaniŽl van der Velde
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
M: 06 - 4431 4654
E: verhuur@bosbeskapel.nl


Predikant:
ds. Martin Koster
T: 070 - 406 5871
E: m.koster@kpnplanet.nl

ds. Martin Koster is telefonisch bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.30 en 9.30 uur.
Op andere tijdstippen kunt u het antwoordapparaat inspreken. U wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld.
Op dinsdagochtend, woensdagmiddag en -avond en zaterdag werkt ds. Martin Koster doorgaans niet voor de wijkgemeente.



Pastoraal werker
Mw. Sandra den Hollander
M: 06 - 4183 6659
E: a.j.den.hollander@kabelfoon.nl

Mw. Sandra den Hollander is telefonisch bereikbaar op dinsdag (tijdelijk ťťn dag per week).
Op andere dagen kunt u een bericht inspreken op het antwoordapparaat.

Voorzitter Locatiecommissie Bosbeskapel:
HansBert Griffioen
T: 070 - 391 4005
M: 06 - 5387 0324
E :contact@bosbeskapel.nl

Diaconie:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: diaconie@bosbeskapel.nl

Kerkrentmeesters:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: kerkrentmeesters@bosbeskapel.nl

Ledenadministratie:
Bosbesstraat 5
2564 PA Den Haag
T: 070 - 368 9796
E: ledenadministratie@bosbeskapel.nl

Webmaster:
Hans Lorsheijd
Ananasstraat 35
2564 SM Den Haag
M: 06 - 4633 0806
T: 070 - 325 1178
E: webmaster@bosbeskapel.nl